FK Ořechov/Radostice - Želešice 5:3 (1:2)

Branky: Honza Kozlík 2, Jakub Hička, Michal Ryšavý, Tomáš Cihlář

Výborný výkon celého mužstva, které otočilo nepříznivý stav 1:3, kdyžv poslední čtvrthodině vstřelilo čtyři branky. Velká pochvala všem hráčům za výkon, extra Michalovi, za dirigování obrany a Viktorovi za 5 asistencí?

Blučina/Měnín - Ořechov/Radostice 9:0 (5:0)

Sestava: Kryštof Lhotecký, Milan Večeřa, Erik Seifert, Dominik Sýkora, Roman Šmíd, Michal Ryšavý, Šimon Vaněk, Ríša Suchomel, Tomáš Cihlář, Lukáš Holz a Honza Kozlík.

Na utkání hraném na podmáčeném hřišti v Blučině jsme přijeli v omlazené sestavě s pěti hráči přípravky, kteří se teprve seznamují se hrou na půlku hřiště. I přes hrozivě vypadající výsledek si dovolím konstatovat, že rozdíl ve skóre neodráží kvalitu předvedené hry na hřišti. V první půli jsme nedokázali pokrýt míče nakopávané za naši obranu a domácí nás za to trestali brankami. Ve druhé půli si kluci zvykli na žákovskou hru na ,,velkém" hřišti, a do 20. min. jsme hráli vyrovnanou partii s průběžným skore za toto období 0:1. V posledních minutách nám už došli síly a projevila se fyzická, silová a herní převaha domácích, kteří nastřelili ještě několikrát tyč a břevno naší brány.

Rozdílovými hráči domácích byli kapitán s č. 7, hráčka č. 11 a stoper domácích s č. 3, který nás takřka nepustil do gólové šance. Na naší straně podal výborný výkon v brance Kryštof (tedy až na tu rozehrávku) a v poli se dařilo Tomášovi s Dominikem, kteří si dovolili i proti starším klukům jít do kličky a hrát s míčem. Za předvedený výkon, zejména ve druhé půli, patří všem klukům pochvala. Naši snahu o kombinační hru ocenili i domácí diváci, kteří naše hráče po utkání chválili za předvedenou hru. ZC