odehrané zápasy st přípravka A

Troubsko - FK Ořechov A 2:19 (0:8)

22.09.2014 20:53
Jednoznačné utkání, ve kterém si kluci mohli zkusit to, na co jindy není čas a prostor, čehož k vlastní škodě využili jen někteří. Po průměrném výkonu snadná výhra, ale jinak žádná sláva.   Branky: Ríša 9x, Michal R. 3x, Tomáš 2x, Dominik 2x, Viktor, Adam R., Roman

Turnaj hráčů U-10 na hřišti ČAFC 2011 Židenice

07.09.2014 19:41
V sobotu se hráči ročníku 2005 zúčastnili miniturnaje pro věkovou kategorii U-10, který ve spolupráci s projektem Žijeme hrou pořádal v Brně tým ČAFC Židenic. Turnaje se mimo našeho mužstva, které bylo doplněno šikovnými kluky z okolních oddílů, zúčastnili týmy Zbrojovky Brno 05 a 06, ČAFC...

Kupařovice - FK Ořechov A 10:3 (8:1)

07.09.2014 19:10
Vyrovnané utkání s kombinačně zdatným soupeřem, ve kterém se na našem výkonu v prvním poločase podepsala únava ze sobotního turnaje na ČAFCe. Za výkon ve druhém poločase zaslouží kluci velkou pochvalu. Naše branky: Ríša Suchomel, Marek Sedláček, Gabriel Vala.